Konkurs plastyczny dla przedszkolaków "Pomaganie jest cool!"

Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej "SPECTRUM" w Stalowej Woli zaprasza dzieci 5 i 6 letnie uczęszczające do przedszkoli w Stalowej Woli do udziału w konkursie plastycznym "Pomaganie jest cool!".

Celem konkursu jest przybliżenie dzieciom idei wolontariatu, kształtowanie wrażliwości na potrzeby innych, a także ukazanie, że każdy z nas ma wiele do zaoferowania swojemu otoczeniu.
Zachęcamy dzieci do wykonania prac plastycznych dowolną techniką artystyczną w formacie A4. Prace można składać osobiście lub wysłać pocztą do dnia 25 września 2017 roku (poniedziałek) na adres Stowarzyszenia tj. ul. Dmowskiego 1, 37 – 450 Stalowa Wola (budynek Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli pok. nr 18) do godz. 1530. Rozstrzygniecie konkursu nastąpi podczas Gali Wolontariatu, która odbędzie się w terminie do 15 grudnia 2017 roku (o ustalonym terminie poinformujemy uczestników).
Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody i podziękowania. Ponadto wszystkie nagrodzone i wyróżnione w konkursie prace wezmą udział w wystawie w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli.
Zapraszamy do udziału w konkursie i czekamy na prace plastyczne.

Osoby do kontaktu w sprawie konkursu:
Małgorzata Gotfryd, Agnieszka Chruściel
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 15 642 63 84

Do pobrania:

Konkurs plastyczny "Pomaganie jest cool!" został zorganizowany w związku z realizacją zadnia "Organizacja i promocja wolontariatu - Wolontariat jest cool" dofinansowanego ze środków
Gminy Stalowa Wola.