zdj3Zapraszamy do udziału w bezpłatnym warsztacie "Most do dorosłości" - warsztaty dla młodych dorosłych.
Warsztaty skierowane są do osób zamieszkujących lub uczących się na terenie Gminy Stalowa Wola, w wieku od 18 do 25 roku życia.

Do udziału w warsztatach zachęcamy uczniów szkół ponadpodstawowych.

Celem warsztatów jest podniesienie samoświadomości, komunikacji, asertywności, rozwijania umiejętności konstruktywnego nawiązywania relacji, wchodzenia w bezpieczne relacje międzyludzkie.
Warsztaty przewidują bloki tematyczne dotyczące granic, uczuć, komunikacji interpersonalnej.
Termin: warsztaty obejmują 2 dni w terminach: 20.11.2023r., 24.11.2023r.
Zajęcia będą odbywać się w godzinach od 8.00 do 14.00 w Bibliotece Międzyuczelnianej w Stalowej Woli, ul. Popiełuszki 10.

Prowadzący: Agnieszka Binkowska, Teresa Kochan.

Zapisy odbywają się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej www.mops-stalwol.pl - należy go wypełnić, podpisać, zeskanować i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli, ul. Dmowskiego 1, pok. 15A. w terminie do 16.11.2023r. Po weryfikacji zgłoszeń osoby zakwalifikowane do udziału w warsztacie zostaną poinformowane telefonicznie.

Szczegółowe informacje nt. projektu "Budujemy mosty - dialog międzypokoleniowy" można uzyskać na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli lub pod numerem telefonu: 15 842 50 97 wew. 17.

Do pobrania: Formularz zgłoszeniowy - POBIERZ