Warsztaty "Wizaż – mój wizerunek" w Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodku Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Stalowej Woli dla uczestników Klubu Integracji Społecznej przy MOPS w Stalowej Woli oraz dzieci z Klubu "Wesoła Gromadka" wraz z opiekunami.

W dniu 20 kwietnia 2018 roku w Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodku Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Stalowej Woli odbyły się zajęcia warsztatowe "Wizaż – mój wizerunek" dla uczestników Klubu Integracji Społecznej przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Stalowej Woli oraz dzieci z Klubu "Wesoła Gromadka" wraz z opiekunami.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli od lat współpracuje z Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodku Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Stalowej Woli w zakresie organizacji spotkań w trakcie których osoby zainteresowane mogą skorzystać z porad i pomocy wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej oraz uczennic kształcących się w Centrum w zawodach: fryzjer, technik usług kosmetycznych czy kucharz. W ramach wspólnych działań realizowane są warsztaty z zakresu metamorfozy wizerunku dla osób uczestniczących w KIS oraz osób objętych wsparciem przez organizatorów społeczności lokalnej m. in. w Klubie „Wesoła Gromadka”.
W takich zajęciach bardzo chętnie uczestniczą również dzieci, zarówno dziewczynki jak i chłopcy. To właśnie w pracowniach Centrum w piątkowe popołudnie odbyły się kolejne zajęcia "Wizaż – mój wizerunek" poprowadzone przez nauczycieli i uczennice szkoły policealnej w zawodach fryzjer i technik usług kosmetycznych. Osoby uczestniczące w warsztatach, zarówno dorośli jak i dzieci mogli skorzystać z fachowych porad w zakresie makijażu, pielęgnacji paznokci, ułożenia fryzury, farbowania, strzyżenia, czynności pielęgnacyjnych dłoni i twarzy. Ponadto na każdego uczestnika czekał pyszny poczęstunek przygotowany przez uczennice w zawodzie kucharz oraz miła niespodzianka, którą każda z osób mogła zabrać ze sobą po zajęciach. W imieniu uczestników zajęć i kadry Klubu Integracji Społecznej przy MOPS składamy serdeczne podziękowania na ręce Pani Dyrektor – Marii Piekarz oraz uczennic i nauczycieli, w szczególności Pani Wioletcie Krzysztyniak – Janusz z Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Stalowej Woli za pomoc i zaangażowanie w realizację warsztatów.