sppSzanowni Państwo, Mieszkańcy Stalowej Woli!
Dobiegła końca organizowana po raz pierwszy w naszym mieście Akcja "Stalowowolska Paczka Pomocy" – Edycja 2018 Senior. W związku z powyższym przyszedł czas na małe podsumowanie. Celem Akcji było wsparcie osób starszych w wieku 60+ ze Stalowej Woli, będących w trudnej sytuacji finansowej w okresie przedświątecznym poprzez zbiórkę konkretnych darów rzeczowych.

Zebrane zostały ogromne ilości darów w formie produktów spożywczych i środków chemicznych, z których przygotowane zostały 203 paczki dla Seniorów z naszego miasta. Dzięki zaangażowaniu wielu wolontariuszy oraz licznych instytucji udało się dostarczyć paczki świąteczne do każdego Seniora jeszcze przed Świętami.
W tym miejscu pragniemy podziękować pracownikom Miejskiego Zakładu Budynków w Stalowej Woli, Państwowej Straży Pożarnej, Środowiskowego Domu Samopomocy Nr 2, uczestnikom Warsztatu Terapii Zajęciowej przy MOPS, mieszkańcom Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn oraz pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej za aktywne włączenie się w dostarczenie paczek do poszczególnych Seniorów. Pragniemy również serdecznie podziękować licznym darczyńcom: osobom prywatnym, pracownikom stalowowolskich firm i instytucji, członkom różnych Stowarzyszeń i Klubów Seniora, dzieciom ze stalowowolskich przedszkoli i szkół wraz z nauczycielami i rodzicami, parafiom oraz sieci handlowej TESCO.

Dziękujemy również wszystkim zaangażowanym w akcję wolontariuszom.
Do zobaczenia podczas kolejnej edycji Stalowowolskiej Paczki Pomocy!

Z wyrazami wdzięczności
Organizatorzy Akcji