Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej "SPECTRUM" w Stalowej Woli wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Stalowej Woli serdecznie zapraszają do udziału w Konkursie "WOLONTARIUSZ ROKU 2019".

motyleSpotkanie w dniu 10 października 2019 r. było okazją do podsumowania realizacji dwóch społecznych projektów, które dzięki wielkiemu zaangażowaniu mieszkańców bloku przy ul. 1-go Sierpnia 22 zmieniły wizerunek bloku i Osiedla Fabrycznego w Stalowej Woli.

Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej SPECTRUM wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Stalowej Woli zapraszają dzieci w wieku 5 i 6 lat uczęszczających do lokalnych przedszkoli oraz uczniów szkół podstawowych ze Stalowej Woli do udziału w konkursie plastycznym "Pomaganie jest cool!".

konkurs

W kalendarz imprez na Osiedlu Fabrycznym wpisały się pikniki organizowane przez Zespół ds. organizowania społeczności lokalnej w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Stalowej Woli we współpracy z mieszkańcami, innymi instytucjami, organizacjami pozarządowymi oraz grupami inicjatywnymi.