Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej SPECTRUM z siedzibą w Stalowej Woli w partnerstwie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Stalowej Woli zaprasza mieszkańców Gminy Stalowa Wola na szkolenie pt. "Dlaczego warto zostać wolontariuszem?", które odbędzie się w dniu 14 maja 2019 roku (wtorek) w godzinach od 15:30 do 19:30.

Szkolenie odbędzie się w Klubie "Wesoła Gromadka" w budynku firmy SKAREM w Stalowej Woli (ul. 1-go Sierpnia 24).
W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby niepełnoletnie za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego, który wypełnia formularz zgłoszeniowy dot. osoby niepełnoletniej.
Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wcześniejsze zgłoszenie!
Więcej informacji o szkoleniu w biurze Klubu Wolontariusza przy MOPS w Stalowej Woli (ul. Dmowskiego 1, pokój 28A – nowa część budynku) w każdy poniedziałek w godzinach od 10:00 do 18:00., codziennie pod numerem telefonu 535 865 845 oraz za pośrednictwem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenie "Dlaczego warto zostać wolontariuszem?" realizowane jest w ramach zadania publicznego "Promocja i organizacja wolontariatu – Wolontariat jest cool!" współfinansowanego ze środków Gminy Stalowa Wola.