W dniu 30.03.2016r. Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosił otwarty konkurs ofert i zaprosił do składania wniosków na realizację projektów w ramach Programu Osłonowego "Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie".

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we współpracy z Gminą Stalowa Wola i Stalowowolskim Ośrodkiem Wsparcia i Interwencji Kryzysowej w Stalowej Woli, wzorem poprzednich lat, zamierza przygotować projekt i ubiegać się o środki w ramach tego programu.

W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby, zarówno indywidualne jak i przedstawicieli instytucji do przesyłania swoich sugestii odnośnie działań pomocowych, które Waszym zdaniem powinny w tym roku zostać zrealizowane w ramach projektu (oczywiście jeśli pozyskamy środki).

Będziemy wdzięczni za wszelkie pomysły, przedstawione problemy i zapotrzebowania Państwa w temacie szeroko pojętej profilaktyki przeciwdziałania przemocy.
Swoje propozycje proszę zgłaszać w terminie do 12.04.2016r. drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Z góry dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do współpracy.