dds20240529aW dniach 25 i 29 kwietnia 2024 r. Dzienny Dom Senior+ w Stalowej Woli gościł uczennice Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Stalowej Woli, które przed dłuższym majowym weekendem zadbały o wygląd zewnętrzny i dobre samopoczucie naszych uczestników.

Słuchaczki kierunku Technik usług kosmetycznych wraz z nauczycielem podzieliły się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również w miłej atmosferze spędziły czas z naszymi seniorami w Wiosennym salonie kosmetycznym. W trakcie spotkania panie mogły skorzystać z regulacji i henny brwi, manicure i masażu dłoni. Również panowie zachęceni przez uczennice CKZiU poddali się zabiegowi dłoni, który bardzo przypadł im do gustu.

Natomiast uczennice Kursu zawodowego – Fryzjer i Technik usług fryzjerskich zadbały o nowe fryzury, które pozytywnie wpłynęły nie tylko na wygląd zewnętrzny, ale również na nastój naszych uczestników.

Za pomoc w organizacji wizyty dziękujemy Dyrekcji Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Stalowej Woli oraz nauczycielom, w szczególności Pani Wioletcie Krzysztyniak – Janusz i Pani Joannie Sitarskiej. Zaś uczennicom szkoły dziękujemy za poświęcony czas, zaangażowania i chęć dzielenia się swoimi umiejętnościami jako wolontariusze.