Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej SPECTRUM z siedzibą w Stalowej Woli w partnerstwie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Stalowej Woli zaprasza mieszkańców Gminy Stalowa Wola na szkolenie pt. "Dlaczego warto zostać wolontariuszem?". Szkolenie odbędzie się 30.04.2024 r. (wtorek) w godz. 11.00 – 14.00 w siedzibie Klubu "Wesoła Gromadka" (ul. 1-go Sierpnia 24 w Stalowej Woli, pok. 3).

wolontariat

W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie i niepełnoletnie za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego, który wypełnia formularz zgłoszeniowy dot. osoby niepełnoletniej - formularze do pobrania poniżej.
Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wcześniejsze telefoniczne zgłoszenie!
Więcej informacji o szkoleniu u Koordynatora Klubu Wolontariusza w MOPS w Stalowej Woli pod numerem telefonu 535 865 845 od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 18:00 oraz za pośrednictwem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do pobrania formularze:

  • Formularz dla osoby niepełnoletniej - POBIERZ
  • Formularz dla osoby pełnoletniej - POBIERZ

Szkolenie "Dlaczego warto zostać wolontariuszem?" realizowane jest w ramach zadania publicznego "Promocja i organizacja wolontariatu – Wolontariat jest cool!" współfinansowanego ze środków Gminy Stalowa Wola.