Nabór kandydatów na stanowisko: asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli ogłasza nabór kandydatów na asystenta osobistego dla osób z niepełnosprawnością w ramach programu "Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością" dla Jednostek Samorządu Terytorialnego – edycja 2024. Szczegóły TUTAJ

W dniu 1 lutego bieżącego roku uczestnicy Klubu Integracji Społecznej wraz z uczestnikami Klubu Trzeźwego Życia uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym pt. "Jak wiejski kościółek przywędrował do miasta" poprowadzonym przez Panią Annę Garbacz - prezesa Fundacji Stalovianum. Prelekcja wzbogacona o unikatowe zdjęcia i liczne ciekawostki na temat historii kościoła Św. Floriana wzbudziła bardzo duże zainteresowanie.

Klubowicze mogli poznać jego historię oraz przybliżyć sobie znane i mniej znane postaci związane z miastem. Ta "podróż w czasie" była również okazją do wspomnień i wzruszeń, szczególnie u osób, które uczęszczały do kościółka w czasach swojego dzieciństwa. Z niecierpliwością czekamy już na następne spotkania z historią i na zwiedzanie w terenie.

Spotkanie zrealizowane zostało w ramach programu "StaLOVE INSPIRACJE", którego celem jest budowanie tożsamości mieszkańców Stalowej Woli.