Nabór kandydatów na stanowisko: asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli ogłasza nabór kandydatów na asystenta osobistego dla osób z niepełnosprawnością w ramach programu "Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością" dla Jednostek Samorządu Terytorialnego – edycja 2024. Szczegóły TUTAJ

29 maja 2024 r. w ogrodzie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Dziecka. Jak co roku rodzice dzieci uczęszczających do Klubu "Wesoła Gromadka" wcielili się w postacie z bajki – tym razem były to "Smerfy". Rodzice zaangażowali się również w przygotowanie kolorowej scenografii, strojów czy rekwizytów.

Do współpracy zostali zaproszeni również pracownicy Ośrodka. Aktorzy spisali się bardzo profesjonalnie, a dzieci były zachwycone humorystyczną interpretacją bajki. Klubowicze z ogromną uwagą i ciekawością oglądały widowisko z nadzieją, że to nie ostatnie takie przedstawienie. Po zakończeniu przedstawienie wszyscy aktorzy otrzymali gromkie brawa.

Zapraszamy do obejrzenia całego przedstawienia: https://www.youtube.com/watch?v=igBzm7ZMfMk Bardzo dziękujemy wszystkim aktorom za poświęcony czas na przygotowanie przedstawienia i zaangażowanie podczas organizacji Dnia Dziecka!

Inicjatywa "Dzień Dziecka w Klubie Wesoła Gromadka" została zrealizowana w ramach zadania "Promocja i organizacja wolontariatu – Wolontariat jest cool" dofinansowanego ze środków Gminy Stalowa Wola.