Nabór kandydatów na stanowisko: asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli ogłasza nabór kandydatów na asystenta osobistego dla osób z niepełnosprawnością w ramach programu "Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością" dla Jednostek Samorządu Terytorialnego – edycja 2024. Szczegóły TUTAJ

Projekt "Grunt to dobre wychowanie" skierowany jest do dzieci w wieku od 6 do 11 lat uczęszczających do Klubu Wesoła Gromadka. Celem jest zwiększenie świadomości dotyczącej zasad dobrego wychowania wśród dzieci.

W ramach projektu zaplanowano cykl 5 warsztatów z zakresu savoir vivre połączonych z praktycznym sprawdzeniem nabytej wiedzy poprzez m.in. wyjścia do kina, cukierni, przejazd środkami komunikacji miejskiej. Uczestnicy warsztatu będą również uczestniczyć w opracowani książeczki zawierającej zasady dobrego wychowania przeznaczonej dla dzieci. Na zakończenie zostanie przygotowana przez dzieci i animatora lokalnego inscenizacja do wiersza J. Brzechwy pt. "Kwoka".

"Grunt to dobre wychowanie" projekt dofinansowany przez Fundację Banku Zachodniego WBK Grupa Santander w ramach Programu "Bank Dziecięcych Uśmiechów".